Tłumaczenia specjalistyczne - język angielski

Profesjonalne biuro tłumaczeń j. angielskiego – Wrocław

Stolica Dolnego Śląska jest miastem, które jest aktywne biznesowo, ale też ogromnym ośrodkiem akademickim. Stąd też wymiana międzynarodowa jest tu bardzo duża. Niewątpliwie jest tu również wielu wrocławian, którzy niegdyś wyjechali za granicę w różnych celach, a teraz wracają do domów nie tylko z bagażem doświadczeń, ale także dokumentami, które mogą wymagać profesjonalnej translacji. Sytuacji, kiedy taka usługa może być konieczna, jest wiele.

Biuro tłumaczeń języka angielskiego we Wrocławiu - tłumaczenia-gk

Niezależnie od wagi tłumaczonej treści, każdy przekład powinien mieć jedną cechę – powinien zostać wykonany rzetelnie, oddając w pełni sens pierwotnego tekstu. Dlatego też, chcąc mieć dobrze przetłumaczone dokumenty, należy sięgnąć po pomoc profesjonalnego tłumacza.

Grzegorz Kołodziej - tłumacz języka angielskiego

Zapraszam do kontaktu

Grzegorz Kołodziej

telefon: 602 679 846

e-mail: angielski@tlumaczenia-gk.pl

Oferujemy specjalistyczne tłumaczenia umów i nie tylko!

Prezentujemy Państwu usługę biura Grzegorza Kołodzieja, które oferuje swoje usługi dla klientów z Wrocławia. Zajmujemy się przekładami najróżniejszych treści. Osoby, które potrzebują translacji na angielski lub z angielskiego takich dokumentów, jak:

  • umowy (zarówno dot. stosunku pracy, między podmiotami handlowymi, osobami fizycznymi, jak i dot. usług),
  • dokumentację medyczną,
  • instrukcje urządzeń,
  • karty charakterystyki,

a także tekstów naukowych, w naszym biurze znajdą potrzebną pomoc. Oferujemy również tłumaczenia uwierzytelnione, które są wymagane w urzędach i sądach, jak i innych państwowych instytucjach.

Dbamy zawsze o to, aby przekładane przez nas teksty w pełni odpowiadały pierwowzorowi. Wynika to z długoletniego doświadczenia w tej branży. Podejmujemy się również tłumaczeń ekspresowych, dzięki czemu pomożemy nawet w nagłych sytuacjach, kiedy przekład dokumentów jest potrzebny w jak najkrótszym czasie.

Jako profesjonalni tłumacze od lat zajmujemy się translacją z lub na angielski. Przetłumaczyliśmy do tej pory najróżniejsze umowy, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Teraz też nasz tłumacz oferuje swoje usługi we Wrocławiu.

Jeśli więc potrzebny jest Państwu specjalista, który zajmie się przełożeniem umów, to zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy, że nasz tłumacz podejdzie w pełni profesjonalnie do każdej powierzonej mu sprawy.

Formularz kontaktowy

Proszę uzupełnić wymagane pola lub kliknąć link z adresem e-mail.
Zatwierdzając ten formularz akceptujesz naszą politykę prywatności. Prosimy o zapoznanie się z nią.
W tym miejscu możecie Państwo załączyć plik do tłumaczenia
Akceptujemy pliki dokumentów, obrazów i archiwa zip
Maksymalnie 5 plików
Limit wielkości dla jednego pliku to 10.0 MB
    captcha
    Przeładuj