Tłumaczenia specjalistyczne - język angielski

Profesjonalni tłumacze angielskiego – Kielce

Kiedy potrzebne są specjalistyczne tłumaczenia? Są różne sytuacje, w których wykonanie przekładu może się okazać konieczne. Chcąc natomiast dysponować dobrym przekładem, należy zwrócić się po pomoc do specjalistów.

Tłumaczenie umów z angielskiego - Kielce - tlumaczenie-gk.pl

Pracujący w biurze Albion tłumacze to specjaliści najwyższej klasy, którzy nie tylko mają wysokie wykształcenie filologiczne, ale też obszerną wiedzę z różnych branż, w tym medycznej, prawniczej i wielu innych. Wiele lat doświadczenia jest zaś gwarancją, że wykonane przez nas przekłady są rzetelne, w pełni merytoryczne i oddające charakter pierwowzoru – ważne bowiem jest odczytanie także odpowiedniego kontekstu tłumaczonej treści.

Grzegorz Kołodziej - tłumacz języka angielskiego

Zapraszam do kontaktu

Grzegorz Kołodziej

telefon: 602 679 846

e-mail: angielski@tlumaczenia-gk.pl

Nasza firma ma swoją siedzibę w Poznaniu, jednak kierujemy swoje usługi także do klientów z innych miast, w tym też z Kielc, zajmując się tłumaczeniem z i na angielski takich dokumentów, jak:

 • umowy (spółek, o pracę, dzieło, kupna, sprzedaży itp.),
 • kart pacjenta,
 • historii chorób,
 • wyników badań,
 • treści literackich,
 • artykułów naukowych,
 • kart charakterystyki produktu,
 • oprogramowania,
 • aktów prawnych
 • i wielu innych.

Dlaczego warto wybrać naszych specjalistów?

Wiemy, jak ważne jest to, aby tłumaczenie dokumentu odpowiadało jego oryginałowi. Jest to istotne zarówno dla osób, które potrzebują przekładu umów, jak i specjalistycznych dokumentów. Od tego może bowiem zależeć los współpracy z zagranicznym kontrahentem, jak i sprawy w sądzie. Do każdego powierzonego nam zlecenia podchodzimy więc indywidualnie, dbając o to, by jakość wykonanego tłumaczenia była jak najwyższa.

Proponujemy również pomoc, jaką może oferować tłumacz przysięgły, gdyż mamy niezbędne uprawnienia. Tym samym przełożone z angielskiego umowy czy inne dokumenty stają się wiarygodne dla każdej instytucji, przed którą toczy się sprawa.

Kiedy więc potrzebny jest tłumacz, który doskonale zna angielski i zajmuje się przekładaniem umów w Kielcach, warto zgłosić się do biura Grzegorza Kołodzieja – tutaj uzyskacie Państwo profesjonalną pomoc.

 

Formularz kontaktowy

Proszę uzupełnić wymagane pola lub kliknąć link z adresem e-mail.
Zatwierdzając ten formularz akceptujesz naszą politykę prywatności. Prosimy o zapoznanie się z nią.
W tym miejscu możecie Państwo załączyć plik do tłumaczenia
Akceptujemy pliki dokumentów, obrazów i archiwa zip
Maksymalnie 5 plików
Limit wielkości dla jednego pliku to 10.0 MB
  captcha
  Przeładuj