tlumaczenia-gk.pl

Tłumaczenia specjalistyczne - język angielski

Profesjonalny tłumacz języka angielskiego

profesjonalny tłumacz

W obecnych czasach coraz większa liczba firm i klientów prywatnych korzysta z usług profesjonalnych biur tłumaczeń czy profesjonalnego tłumacza, zwłaszcza, że języki obce stają się coraz bardziej popularne. Wzrasta liczba osób pracujących w międzynarodowych korporacjach, a to bardzo często wiąże się z chociażby z przekładem umowy o pracę na język angielski czy z koniecznością posiadania ubezpieczenia zdrowotnego w konkretnym języku obcym. Nie bez znaczenia jest także rozwój globalnego sektora IT oraz pokrewnych, w których coraz częściej dokonuje się tłumaczeń różnego rodzaju dokumentów technicznych (certyfikatów, patentów, specyfikacji, dokumentacji rejestracyjnej, itp.). Tłumaczenia specjalistyczne z języka angielskiego lub na język angielski są więc rzeczą, która przestaje dziwić. Profesjonalny tłumacz języka angielskiego jest zazwyczaj ostatnią deską ratunku ze względu na specyfikę języka branżowego, nie wspominając już o takich rzeczach jak spójność językowa czy stylistyka wymagana w przekładach.

Najbardziej popularne na chwilę obecną wydają się być tłumaczenia z angielskiego, gdyż język angielski jest zaliczany do jednych z najczęściej używanych języków w wielu krajach na całym świecie. Dzięki znajomości języka angielskiego możliwe jest porozumienie się ze zdecydowaną większością międzynarodowych urzędów i firm, nie tylko w takich krajach jak Wielka Brytania czy Stany Zjednoczone, ale praktycznie w każdym zakątku kuli ziemskiej. Gdy jednak język znamy w stopniu podstawowym, a potrzebujemy fachowego przekładu dokumentu technicznego, medycznego czy farmaceutycznego, wówczas warto skorzystać z pomocy profesjonalnego tłumacza. Profesjonalny tłumacz języka angielskiego to bowiem osoba, która znacznie szybciej i lepiej poradzi sobie z każdym materiałem do przetłumaczenia. Jeśli więc trudności nastręcza ci zarówno ustny, jak i pisemny język angielski - tłumacz taki jak ja jest do twojej dyspozycji.

Język angielski – tłumacz dla klientów indywidualnych i firmowych

Jako tłumacz z wieloletnim doświadczeniem, oferuję solidne tłumaczenia z języka polskiego na angielski oraz z języka angielskiego na polski. Przekłady wykonuję nie tylko na rzecz klientów indywidualnych, ale także na zlecenie różnego rodzaju firm, urzędów oraz instytucji. Każdy przekład cechuje się wysoką zawartością merytoryczną i zawiera fachową terminologię (co jest szczególnie istotne w przypadku przekładów technicznych, medycznych oraz farmaceutycznych).

Jako profesjonalny tlumacz z wieloletnim doświadczeniem, oferuję solidne tłumaczenia z języka polskiego na angielski oraz z języka angielskiego na polski. Tłumaczenia na angielski i na polski wykonuję nie tylko na rzecz klientów indywidualnych, ale także na zlecenie różnego rodzaju firm, urzędów oraz instytucji. Każde tłumaczenie na język angielski cechuje się wysoką zawartością merytoryczną i zawiera fachową terminologię (co jest szczególnie istotne w przypadku przekładów technicznych, medycznych oraz farmaceutycznych).

profesjonalny tłumacz języka angielskiego

W zawodzie profesjonalnego tłumacza pracuję już kilkanaście lat, doskonale znając specyfikę tej branży i sprawnie posługując się wiedzą merytoryczną, co pozwala na dokonywanie rzetelnych przekładów. Dokładam wszelkich starań, by wysoką jakością cechowało się wszystkie tłumaczenia na język angielski i z angielskiego na polski. Angielski to język, którym operuję najczęściej jako profesjonalny tłumacz, wykonując nie tylko przekłady medyczne czy techniczne, ale także różnego rodzaju tekstów literackich oraz użytkowych. Jako profesjonalny tłumacz zaoferować mogę tłumaczenia specjalistyczne z języka angielskiego na polski i z polskiego na angielski praktycznie każdego dokumentu: publikacji, umowy, instrukcji obsługi, wyników badań itd.

Tłumaczenia specjalistyczne z języka angielskiego

Jako profesjonalny tłumacz języka angielskiego specjalizuję się w przekładach medycznych, farmaceutycznych oraz technicznych. Proponuję tłumaczenia różnego rodzaju umów oraz dokumentacji (firmowych, finansowych, marketingowych, itp.) z polskiego na angielski. Tłumaczenia, które wykonuję, obejmują także opcję z angielskiego na polski. Pracując od wielu lat w zawodzie tłumacza języka angielskiego, zajmuję się zarówno przekładami zwykłymi, jak i ekspresowymi; pisemnymi oraz ustnymi.

W biurze, które prowadzę możesz zawsze liczyć na profesjonalnego tłumacza języka angielskiego w wielu dziedzinach. Oprócz tłumaczeń specjalistycznych z języka angielskiego w trybie zwykłym oferuję również tłumaczenia na angielski w trybie ekspresowym (przyspieszonym). Angielski – tłumaczenia – jestem do Państwa dyspozycji!